ТОП налаштувань Gmail, які стануть в нагоді

Як часто Ви заглядаєте до налаштувань Gmail? Скоріш за все, Ви заходили до них всього декілька разів, а може бути, що й не робили цього жодного разу. Сьогодні ми хочемо поговорити про налаштування, які допоможуть покращити роботу.

 1. Попередній перегляд листів.
 2. Режим конфіденційності. За допомогою цього режиму користувач може захистити інформацію в листах.
 3. Автоматичне групування листів. В Gmail існує корисна функція для тих, чия пошта завалена листами. Користувачі можуть створити автоматичні правила для сортування листів за папками. До окремих папок можна перенаправляти розсилки, листи від певних відправників або повідомлень на певні теми.
 4. Google Meet. Сервіс відеоконференції повністю інтегрований до Gmail, що дозволить призначати відеоконференції та приєднуватися до дзвінків прямо в пошті.
 5. Створення групи контактів.
 6. Робота з поштою офлайн. Якщо інтернет працює з певними перебоями або не працює взагалі. Функція дозволяє заходити на пошту та читати листи без доступу до інтернету.
 7. Швидкі клавіші. Роботу в сервісі можна суттєво прискорити завдяки використанню поєднання клавіш.
 8. Відміна відправки листа. Якщо Ви натиснули «Відправити», але не згадали, що не дописали листа, або зрозуміли, що відправляєте не тій людині, скористайтеся функцією відміни.
 9. Шаблон листа. За допомогою цієї функції можна створити шаблон листа та використати його для повідомлень, інформація в яких часто повторюється.
 10. Планування відправки. Іноді буває, що необхідно відправляти листи в чітко відведений час. Можна навіть запланувати розсилку листів.
 11. Видалення форматування. Коли Ви копіюєте текст та додаєте його до листа, може порушитись форматування. В результаті в тексті з’являться зайві елементи та зміниться оформлення.
 12. Переклад вхідних листів. Пошта Google зручна тим, що дозволяє перекласти листи, які написані іншими мовами.
 13. Видалення великих листів. Google надає користувачу безкоштовно тільки 15 Гб для збереження даних.
 14. Ігнорування листів. Повідомлення про отримання нових листів можуть заважати. Щоб не відволікатись на набридливі листи, передбачена функція ігнорування.
 15. Можливість пересилання листа у вигляді файла. Будь-який електронний лист можна переслати як вкладення, тобто у вигляді прикріпленого файлу.
Опубликовано в рубрике Блог

Добавить комментарий